ASV prezidenta Donalda Trampa uzruna par 2020.gada prezidenta vēlēšanu rezultātu viltošanu (pilns teksts)


Iespējams šī ir svarīgākā uzruna manā dzīvē. Es gribu jūs iepazīstināt ar tām darbībām, kuras mēs veicam, lai atmaskotu tās mahinācijas un krāpniecības, kuras notika 3.novembra vēlēšanās.

Agrāk mums bija tikai vēlēšanu diena, tagad šī viena diena ir izstiepusies dienās, nedēļās un pat mēnešos, un ir ļoti daudz pārkāpumu. Un pats galvenais, kas man ir jāizdara, ir jāaizstāv tiesības uz taisnīgām un godīgām vēlēšanām. Kā prezidents es aizstāvu Amerikas Savienoto Valstu likumus un konstitūciju. Es esmu apņēmības pilns aizstāvēt mūsu vēlēšanu sistēmu.

Vēl vairākus mēnešus pirms prezidenta vēlēšanām mūs brīdināja, ka nevajadzētu priekšlaicīgi priecāties par uzvaru. Mums teica, ka šis process var ievilkties nedēļām, ja ne pat mēnešiem ilgi, jo īpaši ņemot vērā, ka masveidā tika izmantoti izsūtītie vēlēšanu biļeteni. Manam oponentam vispār teica turēties tālāk no vēlēšanu kampaņas. Viņam pateica: Tu mums neesi vajadzīgs, mēs bez Tevis tiksim galā. Un pēc viņu uzvedības izskatās, ka viņi zināja, ar ko tas viss beigsies. Tas ir ļoti bēdīgi mūsu valstij un ļoti dīvaini. Pēc vēlēšanām mēs ieraudzījām, ka ļoti daudzi sāka apsveikt uzvarētāju, lai gan vēlēšanu rezultāti atslēgštatos vēl nebija zināmi.

Mēs aizstāvēsim godīgas vēlēšanas un mēs centīsimies panākt, lai katra likumīgi nodotā balss tiktu pieskaitīta, bet visi nelikumīgie biļeteni tiktu noraidīti. Par mani nobalsoja 74 miljonu amerikāņu un es gribu, lai viņi ticētu, lai viņi turpinātu ticēt mūsu vēlēšanu sistēmai.

Šodien es jūs iepazīstināšu ar dažiem drausmīgiem pārkāpumiem, krāpšanas gadījumiem un mahinācijām, kas notika pēdējo nedēļu laikā, par ko mums ir daudz liecinieku liecību un pierādījumu.

Jāsaka, ka “demokrāti” sistemātiski izmantoja korupciju shēmas balsošanā par pastu, jo īpaši svārstīgajos štatos, tāpēc ka šajos štatos mums bija pārsvars, ievērojams pārsvars. Jau sen bija skaidrs, ka “demokrātu” politiskā mašīna regulāri iedarbina visādas mahinācijas un afēras no Detroitas līdz Filadelfijai, no Milvoki līdz Atlantai, un daudzās citās vietās. Šogad Demokrātiskā partija sāka drukāt desmitiem miljonu biļetenu un nosūtīt tos nezināmiem adresātiem bez jebkādiem piesardzības mēriem, bez jebkādas adresātu apstiprināšanas. Tas viņiem ļāva veikt afēras un mahinācijas iepriekš vēl nepieredzētos apmēros.

Pandēmiju viņi izmantoja kā ieganstu, lai mainītu balsošanas kārtību dažus mēnešus un atsevišķos gadījumos dažas nedēļas pirms balsošanas dienas 3.novembrī. Ļoti retos gadījumos vietējie likumdošanas orgāni piedalījās šajā procesā, lai gan viņiem tas bija jādara. Jūs to redzēsiet to tiesvedības lietu izskatīšanā, ko mēs turpinām ierosināt. No Konstitūcijas skatu punkta tā bija pilnīgi nekorekta procedūra.

Daudzos štatos, tādos kā Nevada un Kalifornija, miljoni biļetenu tika izsūtīti visiem cilvēkiem, kuri skaitījās vēlēšanu sarakstos, neatkarīgi no tā, pieprasīja viņi šos biļetenus vai arī nepieprasīja. Pie tam biļetenus sūtīja arī mirušiem cilvēkiem. Tādos štatos kā Minesota, Mičigana un Viskonsina, masveida vēlēšanu biļetenu izsūtīšanas sistēma vēlēšanu gada viducī noveda pie tā, ka faktiski neviens nepārbaudīja kādi cilvēki piedalās vēlēšanās. Un tas atvēra vārtus masveida mahinācijām un krāpniecībai. Ir plaši zināms fakts, ka vēlētāju sarakstos, kurus neviens nepārbaudīja, bija cilvēki, kuri sen jau ir miruši vai arī ir aizbraukuši no sava štata, bet daži no viņiem pat nebija mūsu valsts pilsoņi. Bija daudz šādu gadījumu un neviens to nenoliedz.

Desmitos grāfistu, jo īpaši izšķirošajos štatos, vēlētāju bija tik daudz, cik nekad tur nav bijis iedzīvotāju, kuri ir sasnieguši balstiesību vecumu. Tas notika 67 Mičiganas štata grāfistēs. Saskaņā ar vēlēšanu komisijas sniegtajiem datiem, vairāk kā 100 000 vēlētājiem Viskonsinas štatā nebija pat precīzas adreses. Viņi zināja kādēļ to dara un es zinu, kādēļ viņi to darīja. Runa bija par nelegāliem, nelikumīgiem vēlētājiem. Un tas notika 2020.gadā un mēs varam runāt par to, ka praktiski nebija iespējams noteikt, kuram bija tiesības balsot un vai viņi vispār bija Amerikas pilsoņi. Mums par to nav ne jausmas.

Visos svārstīgajos štatos notika masveida mahinācijas un viltojumi, un to skaits bija tik liels, lai būtu pamats anulēt vēlēšanu rezultātus šajos štatos. Piemēram, Viskonsinā, mēs brīnumainā kārtā pazaudējām 20000 balsu pēc tam, kad mēs acīmredzami bijām vadībā.

Es jums parādīšu šo grafiku. Skatieties, te mums ir nopietns pārsvars. Un tad pulksten 03:42 agri no rīta pēkšņi notiek šis [rāda uz grafiku]. Tā bija balsu “iemešana”, masveida balsu “iemešana”. Un visas šīs balsis brīnumainā kārtā bija par Džo Baidsenu. Gandrīz visas. Un tas pēc tam, kad pirms tam vakarā mums bija kolosāls pārsvars. Un pēkšņi notiek, lūk, šis. Notiek drausmu lietas, drausmu lietas!

Bet mums ir daudz kas vairāk nekā 20000 balsu pārsvars, kurš ir nepieciešams, lai atgūtu pārsvaru un anulētu vēlēšanu rezultātus šajā štatā. Ja šie fakti apstiprināsies, Džo Baidens nevarēs būt prezidents, un runa iet par simtiem tūkstošiem balsu. Tādi cipari nekad vēl nav izskanējuši analoģiskās situācijās. Piemēram, kādā vietā, kādā štatā 7000 balsu nodrošina mums pārsvaru, bet tad pēkšņi kaut kas notiek un atrodas 20, 50, 100, 200 tūkstošu falsificētu balsu. Tas ir ieskaitot tās balsis, kuras neviens neredzēja, jo Republikāniskās partijas novērotāji vēlēšanu procesā nepiedalījās, viņus vienkārši nelaida ēkā.

Daži cilvēki 3.novembrī ar entuziasmu, ar lepnuma sajūtu, ka ir ASV pilsoņi, atnāca uz vēlēšanām un gribēja nobalsot. Kā kārtīgi pilsoņi. Un pēkšņi viņiem saka: Atvainojiet, Jūs jau esiet nobalsojis. Apsveicam Jūs! Lūk, Jūsu biļetens jau ir ieskaitīts. Jūs vairs nevarat balsot. Viņi nezināja, kam par to lai sūdzas, kam to lai izstāsta. Viņi vienkārši aizgāja prom, ar pārliecību, ka ir noticis kaut kas dīvains. Bet daži cilvēki sūdzējās un tad viņiem deva pagaidu biļetenu. Tādu gadījumu bija maz, bet visos gadījumos pagaidu biļetens bija par Trampu. Bet vairumā gadījumu viņi atnāca un viņiem pateica, ka Jūs jau esat nobalsojis, un viņi aizgāja. Viņi jutās drausmīgi un viņi pazaudēja cieņu mūsu vēlēšanu sistēmai. Un tas notika desmitiem tūkstošos gadījumu pa visu valsti. Lūk, cik izmisīgi “demokrāti” cīnījās par savu uzvaru. Viņi aizpildīja visus biļetenus pēc kārtas, nezinot, vai šie cilvēki atnāks balsot, vai neatnāks. Bet, ja kāds pēkšņi atnāca, tad viņi teica: Atvainojiet, Jūs jau esat nobalsojis.

Ziniet, kas vēl ir ļoti aizdomīgi?! Ir tāda kompānija, kuras nosaukums ir Dominion [Dominion Voting Systems], tā ir izveidojusi vēlēšanu uzskaites sistēmu, kurā nospied pogu un nobalso par Trampu, bet balss aiziet par Baidenu. Kas tā ir par sistēmu? Ir jāatgriežas pie papīra. Varbūt tas aizņem vairāk laika, bet vienīgais drošais balsošanas veids ir, izmantojot papīra biļetenus. Nevis tās sistēmas, kuras neviens nesaprot, tai skaitā arī cilvēki, kuri vada tās izmantošanu, lai gan, es domāju, kā reiz viņi pat pārāk labi saprot, kā šīs sistēmas darbojas.

Piemēram, Mičiganā arī izmantoja sistēmu Dominion. Tad, lūk, tika atrastas 6000 balsis, kuras dīvainā kārtā pārgāja no Trampa Baidenam. Un tā ir tikai aisberga virsotne. Tas ir tikai tas, ko mēs konstatējām. Bet cik daudz tādus gadījumus mēs nekonstatējām visas valsts mērogā?! Simtus? Vai tūkstošus?! Mums paveicās un mēs fiksējām šādu gadījumu, ko viņi nosauca par programmas kļūdu, bet mēs atradām daudz tādu “kļūdu”. 96% ziedojumu, ko šī kompānija izdalīja 2020.gada vēlēšanām, aizgāja Demokrātiskās partijas kandidātam, un es par to nebrīnos.

Mēs vispār nezinām, kas tā ir par kompāniju, kurš ir tās īpašnieks, kur tika skaitītas balsis. Mēs uzskatām, ka šīs balsis tika skaitītas nevis ASV, bet kaut kur ārzemēs. Dominion ir vienkārši šausmas. Teksasas varasiestādes nobloķēja Dominion izmantošanu, viņi šajā sistēmā saskatīja lielu potenciālu dažāda veida pārkāpumiem un kļūdām. Ir rūpīgi jāpārbauda un jāveic izmeklēšana visos iecirkņos, kur tika izmantota Dominion sistēma, un ne tikai domājot par nākotni, bet domājot par tagadni, par šīm vēlēšanām, kurās bez šaubām mēs uzvarējām.

Manā vadībā Republikāniskā partija uzvarēja Pārstāvju palātas vēlēšanās vairumā štatu, lai gan neviens to negaidīja. Mēs Pārstāvju palātā ieguvām par 16 vietām vairāk. Tiesa gan ne viss vēl ir saskaitīts, ir vēl 8 vietas. Bet Republikāniskās partijas pārstāvjiem vajadzēja zaudēt daudzas vietas dažādās likumdošanas institūcijās, bet tā vietā viņi uzvarēja un ieguva vairāk vietu nekā bija sagaidāms.

Ļoti svarīgas vēlēšanas mums vēl ir priekšā. Tas ir Senāts. Deivids Perdju un Kellija Leflere ir brīnišķīgi cilvēki. Diemžēl Džordžijā viņi lieto to drausmīgo Dominion sistēmu un jau ir izsūtīti simtiem tūkstošu, padomājiet tikai, simtiem tūkstošu nepieprasīti biļeteni. Ir iespējams pārbaudīt, kurš pieprasīja biļetenu izsūtīšanu. Svarīgi ir tas, ka te, tāpat kā Arizonā, mums ir jātiek skaidrībā, jo mums ir jāpaņem šīs divas Senāta vietas.

Mēs guvām nozīmīgu panākumu Pārstāvju palātā un tādu pat panākumu pagaidām arī Senātā. Neticams panākums gan visā valstī, gan šeit, Vašingtonā. Statistiski ir neiespējami, ka es, kurš vadīja šo kustību, varētu zaudēt.

Labākās sabiedriskās domas izpētes aģentūras, īstas aģentūras, nevis tās, kuras uzrādīja 17% pazeminājumu Viskonsinā, kur mēs patiesībā uzvarējām, un nevis tās, kuras uzrādīja, ka zaudējam 4 – 5% Floridā, kur mēs pārliecinoši uzvarējām, un Teksasā, kur mums rādīja mīnusu, bet mēs guvām lielu pārsvaru… Ne šīs aģentūras, bet īstas sabiedriskās domas izpētes aģentūras, kuras veic godīgu izpēti. Un viņi saka, mēs nevaram saprast ko tādu, tas nekad iepriekš nav noticis, jūs vedāt valsti pretī uzvarai un tikai jūs zaudējāt, tas nav iespējams. Viena štata Pārstāvju palātas dalībnieks man teica: “Ser, es gaidīju, ka es zaudēšu savu vietu, bet paliku, pateicoties Jums. Mums ir pārliecinoša uzvara un visi to zin. Jūs, Ser, esat daudz populārāks par mani, bet es saņēmu vairāk balsu kā Jūs. Tas nav iespējams. Tur kaut kas nav kārtībā.”

Es pateikšu, kas tur nav kārtībā. Vēlēšanu viltošana! Lūk, piemērs, lūk, Mičigana. [Izvelk grafiku un rāda.] Pulksten 06:31 no rīta. Masveida 149 772 biļetenu “iemešana”. Tas notika pilnīgi negaidīti. Tieši šajā apriņķī mēs uzvarējām, un tad notika šis. Visi to uztvēra ar šausmām, neviens nezin, ko par to domāt. Starp citu, paskatieties kāda ir līnija [rāda grafikā], viss ir kārtībā, viss ir kārtībā, šeit ir kārtībā un pat šeit ir kārtībā un tad, lūk, šitāda balsu “iemešana”. Mēs uzvarējām un tad vienā mirklī mēs sākām zaudēt. Tā ir vistīrākā korupcija. Detroita ir absolūti korumpēta, man tur ir daudz draugu, viņi zin, Detroita ir pilnīgi korumpēta. Paskatieties – 06:31 no rīta un tad atnāk, lūk, šis. [Noliek grafiku.]

Džordžijā neviens nepārbaudīja parakstus un neviens negrasās pārbaudīt šos parakstus. Mums tur ir gubernators un štata sekretārs, kuri saka, ka ir ļoti grūti pārbaudīt parakstus. Kādēļ? Tas ir jāprasa viņiem. Bet bez parakstu pārbaudes vai salīdzināšanas, neko nevar izmainīt. Tika konstatēti tūkstošiem un tūkstošiem apšaubāmas izcelsmes balsu un visas pret mani. Tas notika atkārtotas balsu skaitīšanas gaitā, kam, manuprāt, nav nekādas jēgas. Balsu pārskaitīšana notika, jo mūsu rezultāti bija tuvi viens otram, bet īstā balsu pārskaitīšana ir, salīdzinot parakstus, pretējā gadījumā vēlreiz tiek ņemtas vērā tās pašas drausmu lietas. Šai gadījumā paraksts uz biļetenu konvertiem ir vienīgais, kam ir nozīme. Mēs varam salīdzināt parakstu uz konverta ar parakstiem, kuri mums ir saglabājušies no iepriekšējām vēlēšanām, un mēs atradīsim, ka daudzi tūkstoši cilvēku parakstīja šos konvertus nelikumīgi.

Demokrāti viltoja šīs vēlēšanas jau kopš paša sākuma. Viņi izmantoja pandēmiju. Šo vīrusu dažreiz sauc par “Ķīnas vīrusu”, jo tas pie mums atnāca tieši no Ķīnas. Un desmitiem miljonu biļetenu tika viltoti un tas izraisīja kolosālu krāpšanu, uz ko visa pasaule tagad skatās, un visvairāk priecājas, protams, Ķīna.

Daudzi cilvēki saņēma pa diviem, trim un pat četriem biļeteniem, šie biļeteni tika sūtīti pat mirušiem cilvēkiem, tūkstošiem mirušo cilvēku. Mums ir ļoti daudz piemēru, kad miruši cilvēki aizpildīja šos biļetenus, nobalsoja un, kas ir vissliktākais, viņu balsis tika pieņemtas. Citiem vārdiem sakot, mirušie cilvēki piedalījās vēlēšanu procesā. Daži no viņiem ir miruši jau 25 gadus.

Miljoniem balsu tika nodotas nelikumīgi, jo īpaši svārstīgajos štatos. Daudzos no šiem štatiem vēlēšanu rezultātus var anulēt nekavējoties un tas ir jāizdara. Daži saka, ka tā ir pārāk kategoriska pozīcija. Bet kā savādāk?! Savādāk mēs piekrītam, ka prezidents ir ievēlēts, izmantojot balsu falsifikācijas. Nē, mums tas ir jānovērš. Un daudzi redzēja liecinieku liecības, redzēja pierādījumus, bet negrib par to runāt un negrib atzīt, cik drausmīgas bija šīs vēlēšanas, pilnīga katastrofa.

Mēs grasāmies vērsties Amerikas Savienoto Valstu Augstākajā tiesā un ceram, ka viņi izdarīs to, kas ir pareizi mūsu valstij, jo mūsu valsts nevar dzīvot ar šāda veida vēlēšanām. Jā, protams, var teikt: sagaidīsim nākamās vēlēšanas. Bet nē, mums ir
jātiek skaidrībā ar notikušo, lai tas vairs neatkārtotos. Varbūt varētu veikt atkārtotu balsošanu, bet es neesmu pārliecināts, ka tā drīkst. Kad balsošana ir korumpēta un falsificēta un kad mēs pieķeram pie rokas, tos, kas to dara, tad izrādās, ka es viegli uzvaru visos štatos, visos svārstīgajos štatos, tieši tā kā tas bija līdz vēlēšanu dienas desmitiem vakarā, vēlēšanu vakarā.

Mēs gribam parādīt ne tikai divdesmit piecus pārkāpumus, falsificētas balsis, kuras neko neizšķir, neko nemaina konkrētā štatā. Un ne 50, un ne 100, bet gan simtus tūkstošus falsificētu balsu. Tas ir daudz vairāk kā mums ir nepieciešams, tas ir daudz vairāk, kāda mums ir starpība, tas ir daudz vairāk, kā prasa likums. Mēs parādīsim daudz vairāk viltotu balsu, kā nepieciešams, lai uzvarētu konkrētos štatos.

Masu mēdiji to zin, bet viņi negrib par to ziņot. Faktiski viņi atsakās pat atspoguļot mūsu pozīciju, jo viņi zin vēlēšanu rezultātus, jo “viņi zin”. Viss tas, ko es tagad saku, noteikti tiks izkropļots un izsmiets. Tas nekas. Es turpināšu virzīties tālāk, tāpēc ka es pārstāvu 74 miljonus cilvēku. Bet patiesībā es pārstāvu visus vēlētājus, arī tos, kas nebalsoja par mani.

Balsošana pa pastu ir pēdējais etaps viņu četru gadu cīņā, lai mainītu 2016.gada vēlēšanu rezultātus. Viņiem šis laiks šķita kā dzīvošana ellē. Mani oponenti ir vairākkārtīgi izteikušies, ka viņi ir gatavi darīt visu, lai tikai atgrieztos pie varas. Tie ir korumpēti spēki, kuri reģistrē mirušus vēlētājus un kuri pieņem jebkādus falsificētus biļetenus. Viņi patstāvīgi izmanto šādas nelikumīgas metodes. Jūs to varējāt novērot četrus gadus, kā viņi cīnās ar mums, jo mums Amerika ir pirmajā vietā, bet viņiem Amerika nav pirmajā vietā. Un mēs atgriezām varu jums – Amerikas iedzīvotājiem. Viņiem nav Amerika pirmajā vietā, viņi tikai grib varu paši priekš sevis, viņi grib pelnīt naudu tikai sev, tāpēc viņi negrib, lai es būtu jūsu prezidents.

Izmeklēšanas pret mani sākās tiklīdz es izvirzījos vadībā Republikāniskās partijas “praimeri” aptaujās. Izmeklēšanas pret mani ne mirkli netika pārtrauktas un notika visu šo četru gadu garumā. Es uzvarēju visus šos procesus, viss tika apgāzts. Viņi kliedza: Krievija! Krievija! Krievija! Impīčments! Un daudz ko vēl. Robers Millers iztērēja 48 miljonus dolāru nodokļu maksātāju naudas, izmeklējot mani divus ar pusi gadus. Viņš izrakstīja 2800 pavēstes, parakstīja 500 kratīšanas orderus, parakstīja 230 rīkojumus par informācijas izņemšanu un nopratināja 500 lieciniekus, un tas viss tika darīts ar mērķi, lai atstādinātu mani. Bet gala iznākumā, tam nebija nekāda rezultāta. Nekas netika atrasts. Senators Marko Rubio, Senāta komisijas priekšsēdētājs pateica: “Nekādu faktu, ka kandidāts Donalds Tramps būtu nonācis saziņā ar Krievijas Federācijas valdību, netika konstatēti.” Un es saku paldies senatoram Rubio par šo atzinumu.

Un tagad tie paši cilvēki, kuri izgāzās Vašingtonā, cenšas to izdarīt Ņujorkā. Un tagad viss ir sācies no jauna. Par 48 miljoniem dolāru var pārbaudīt visu informāciju, visu, kas ir saistīts ar nodokļiem, vienalga ko. Ņujorkas ģenerālprokurors, kuru es nemaz nepazīstu, pateica: “Mēs nežēlosim spēkus, mēs apvienosimies ar citiem prokuroriem visā valstī, lai aizvāktu šo prezidentu no viņa ofisa. Un ir ļoti svarīgi, ka visi saprot, ka Donalda Trampa dienas ir skaitītas.” Un, lūk, tādas izmeklēšanas notiek gan Vašingtonā, gan Ņujorkā, gan arī citās vietās, un tas, ko viņi grib, nevis atbrīvoties no manis, bet gan atbrīvoties no mums visiem. Mēs nedrīkstam to viņiem atļaut.

Viens mans draugs, gudrs cilvēks, teica: “Pret Tevi ir veiktas tik daudzas izmeklēšanas, neko neatrodot, ka iespējams Tu esi vistīrākais cilvēks mūsu valstī.”

Daži cilvēki no mūsu administrācijas (par laimi ne visi) tika pakļauti ķengām un uzbrukumiem. Viņi vienkārši pazuda un neviens nezina, ar ko viņi tagad nodarbojas un kur palika. Un korupcija ir uz viļņa. Šie cilvēki netika galā. Demokrāti viņiem draudēja, un runāja par viņiem šausmīgas lietas. Viņi taču paši par sevi ir labi cilvēki. Un, lūk, nesen Vispārējā dienesta administrācijas (GSA) vadītājai šādi tika draudēts. Nekas tāds agrāk nebija noticis.

Ko par to lai saka?! Mēs “apgāzām” Komi apgalvojumus, mēs “apgāzām” visu, ko runāja Makkeins, mēs atspēkojām visus viņu apgalvojumus. Un tagad mēs gaidām ziņojumu no cilvēka, kura uzvārds ir Durhams ( es, starp citu, nekad ar viņu neesmu runājis, es ar viņu vispār neesmu pazīstams). Diemžēl misters Durhams nenodarbojās ar savu izmeklēšanu pirms vēlēšanām un nekontaktējās ar cilvēkiem, kuri jau veic izmeklēšanu. Un es pat nezinu, vai šis ziņojums tiks novests līdz galam.

Bet, kad saskaries ar visiem šiem meliem, ar visām šīm nelikumībām, kuras veic tik daudz cilvēku, saproti, ka viss, ko viņi vēlas, ir nodarīt kaut kādu kaitējumu Amerikas Savienoto Valstu prezidentam. Un vissmagākais, ko man nākas darīt, ir izskaidrot, kādēļ nekas nenotiek ar visiem tiem cilvēkiem, kuri izspiegoja mani manas vēlēšanu kampaņas laikā. Tas iepriekš nekad nav noticis un tas nekad vairs nedrīkst notikt attiecībā uz ASV prezidentu.

Viss, kas jums ir jādara, pašiem jāskatās un jāklausās, un jāsaprot priekš sevis kā rīkoties, jo pierādījumi, ko mēs esam savākuši par krāpšanos vēlēšanās, ir vairāk kā pietiekami. Daudzi saka: wow, patiešām, pierādījumi ir pietiekami daudz, bet ir par vēlu kaut ko mainīt tiesās, ir par vēlu mainīt rezultātu. Bet īstenībā vēl ir pietiekami daudz laika, lai noskaidrotu īsto vēlēšanu uzvarētāju un mēs grasāmies cīnīties, lai tas tiktu izdarīts. Bet nav svarīgi, kad tas tiks izdarīts, jo cilvēki redz krāpšanos, jo cilvēki redz falsifikācijas un tāpēc, ka šīs mahinācijas ir atklātas daudz lielākā skaitā, nekā nepieciešams. Jūs nedrīkstat pieļaut, ka kāds nozog jums šīs vēlēšanas. Cilvēki visā valstī tagad sanāk kopā un apvienojas ap saukli “Apstādiniet zagšanu”.

Lai saprastu, kā mēs cīnīsimies ar šo krāpšanos, ir jāsaprot kādas ir problēmas balsošanā pa pastu. Pensilvānijā, Mičiganā, Nevadā, Džordžijā, Arizonā un daudzās citās vietās faktiski tika pieņemti balsošanas biļeteni bez jebkādas personības pārbaudes. Vairums amerikāņu būtu šokēti uzzinot, ka šajos štatos nevajadzēja apstiprināt pat ASV pilsonības esamību, lai piedalītos federālās vēlēšanās. Tas ir nacionāls apkaunojums. Neviena attīstīta valsts nerīko šādi vēlēšanas. Daudzas Eiropas valstis ieviesa nopietnus ierobežojumus balsošanai pa pastu, jo tur ir neierobežots krāpniecības potenciāls. 42 Eiropas valstīs ir aizliegta balsošana ar izsūtītiem biļeteniem tiem iedzīvotājiem, kuri atrodas valsts teritorijā.

Un tāpēc mēs redzējām, ka “demokrāti” izmisīgi uzstāja uz balsošanu pa pastu. Un “demokrātu” līderi īpaši piestrādāja, lai bloķētu darbības, kuras aizsargā no krāpšanām, tādām kā parakstu verifikācija, dzīvesvietas verifikācija, vēlētāja ID un pat pilsonības esamības pārbaude. Tā nerīkojas cilvēki, kuri ir noskaņoti uz godīgām vēlēšanām. Tā rīkojas cilvēki, kuri tiecas apmānīt. Vienīgais kā var izskaidrot centienus bloķēt visus saprātīgus mēģinājumus pārbaudīt balsošanas likumību, ir krāpniecības atbalstīšana.

Amerikāņiem ir ļoti svarīgi saprast, ka negatīvās inovācijas, kuras tika ieviestas likumdošanas sistēmā, nebija nepieciešama atbilde uz pandēmiju. Pandēmija deva “demokrātiem” tikai iemeslu izdarīt to, ko viņi gribēja izdarīt jau daudzus gadus. Patiesībā, kad Nensija Pelosi kļuva par Pārstāvju palātas spīkeri, “demokrāti” mēģināja pieņemt universālu balsošanas pa pastu likumu, un vispār atbrīvoties no tāda drošības pasākuma kā vēlētāja ID, kas ir absolūti nepieciešams.

Drošas vēlēšanu sistēmas graušana bija “demokrātu” prioritāte numur 1 un tam ir vienkāršs iemesls – viņi gribēja nozagt 2020.gada prezidenta vēlēšanas. Visas “demokrātu” iniciatīvas, ieskaitot balsošanu pa pastu, deva viņiem iespēju realizēt sistemātiskas un vispārējas krāpniecības šajās vēlēšanās.

Pensilvānijā, kur tika veikts milzīgs daudzums mahināciju saistībā ar balsošanu pa pastu, mūsu novērotājus no Republikāniskās partijas vispār neielaida iekšā. Viņi mēģināja skatīties uz to, kā notiek balsu skaitīšana, pa logu, bet pat logus aizsedza. Vienīgais izskaidrojums, kādēļ “demokrāti” nepielaida mūsu novērotājus balsu skaitīšanai, ir viņu nelikumīgo darbību slēpšana. Tas ir ļoti vienkārši! Tas ir kolosāls kaitējums mūsu vēlēšanu sistēmai, jo kā vispār var nepielaist novērotājus?! Daudzos izšķirošajos štatos šādi gadījumi nebija retums un visbiežāk tas notika pilsētās, kuras vada “demokrāti”.

Un tagad daži papildus fakti, ko mēs konstatējām.

Pensilvānijā daudzi vēlētāji saņēma pa diviem biļeteniem. Daudzi tos saņēma arī gadījumos, kad to neprasīja. Daudzi, kuri saņēma šos biļetenus, nezināja, ko ar tiem darīt. Daudzi nosūtīja pa pastu vairāk kā vienu biļetenu, bet daudzi vairāk kā divus. Un ir jāsaka, ka visbiežāk šādi balsis tika atdotas tieši “demokrātiem”.

Pensilvānijā daudzi cilvēki saņēma jau aizpildītus biļetenus. Viņi nezināja, kas ir noticis. Mongomeri grāfistē viens no novērotājiem dzirdēja sarunu, kad vēlētājam tika piedāvāts atnākt vēlreiz un nobalsot zem cita vārda.

Desmitiem tūkstošu vēlētāji Pensilvānijā tika šķiroti “demokrātos” un “republikāņos”. “Demokrātiem” palīdzēja pareizi noformēt biļetenus, tai pat laikā kad “republikāņiem” šādu palīdzību atteica, kas nonāk tiešā pretrunā ar ASV Konstitūciju par tiesību vienlīdzību. “Ja jūs esat “demokrāts” mēs jums palīdzēsim noformēt biļetenu un viss būs labi, bet, ja esat “republikānis”, pat neieminaties par to.”

Mičiganā, Detroitas pilsētā, pilsētas administrācijas darbinieki ietekmēja vēlētājus balsot par “demokrātiem” un pārbaudīja, kurš par ko ir nobalsojis, tādā veidā rupji pārkāpjot balsošanas noslēpumu. Tā nedrīkst rīkoties. Tā pati lieciniece stāsta, ka viņa tika instruēta nepieprasīt personapliecinošus dokumentus un nepārbaudīt parakstus. Tāpat viņa saka, ka ļoti daudz biļetenu atnāca pēc tam, kad balsošanas termiņš bija jau beidzies. Šādos gadījumos tika likts jau iztecējušais datums. Viņa liecina, ka šādi, kopā ar citiem darbiniekiem, “apzīmogoja” daudzus tūkstošus biļetenu.

Citi liecinieki Detroitā apgalvo, ka ļoti bieži biļeteni tika pieskaitīti vairākas reizes, tai skaitā arī daudzi nelikumīgi biļetenu dublikāti. Viens novērotājs redzēja vairākas kastes ar biļeteniem, kuri visi bija ar vienu un to pašu parakstu. Cits novērotājs, arī Detroitā, deva liecības, ka vēlēšanu komisijas loceklis ievadīja sistēmā apzināti nepatiesu dzimšanas datumu, lai pieskaitītu nelikumīgu balsi. Vēl liecinieki stāsta par desmitiem tūkstošu ienākušu biļetenu pēc vēlēšanu iecirkņu slēgšanas, daudzi no tiem pat bez konvertiem un visi par “demokrātiem”.

Viskonsinā tika nodots rekordliels balsu skaits no personām, kuras tiek uzskatītas par rīcībnespējīgām. Parasti invalīdiem un veciem cilvēkiem ļauj balsot bez personapliecinošu dokumentu uzrādīšanas. Pagājušogad apmēram 70 tūkstoši cilvēku izmantoja šo statusu, bet šoreiz šādu cilvēku skaits brīnumainā kārtā sasniedza gandrīz 250 tūkstošus. Bet šī statusa reģistrēšana notika ar pārkāpumiem.

Viskonsinā aptuveni 70 tūkstoši izsūtīto biļetenu, pretēji likumdošanas prasībām, neatbilda pieprasījumiem. Džordžijā 9 novērotāji apgalvo, ka viņi redzēja milzīgu daudzumu biļetenu bez raksturīgās locījuma vietas, kas nozīmē, ka šie biļeteni nekad nebija bijuši konvertos. Viens no novērotājiem liecina, ka aptuveni 98% no šiem nelocītajiem biļeteniem bija tieši par Baidenu. Neticami daudz! Pie tam vairākas nedēļas pēc vēlēšanām tika atrasti tūkstošiem nepieskaitīti biļeteni Floidas, Fojetas un Voltonas grāfistēs, lielākā daļa no tiem bija par Trampu.

Visi varēja redzēt konfliktu Detroitā, kad drausmīgā veidā tika ietekmēti un pazemoti divi Republikāniskās partijas pārstāvji par to, ka viņi nesertificēja vēlēšanu rezultātus 71% vēlēšanu iecirkņu. Un vēl, tur bija vairāk balsu, nekā balsotāju. Padomājiet par to! Kā vispār var būt vairāk balsu, nekā balsotāju?!

Par Arizonu mums ziņoja, par problēmām ar balsošanas mašīnām, tu nospied pogu, bet tavu balsi neieskaita. Tai pašā Arizonā ģenerālprokurors paziņoja, ka biļeteni tika izzagti no pastkastēm un slēpti.

Klārkauntā, Nevadā, kur dzīvo lielākā daļa šī štata vēlētāju, parakstu pārbaudes standarti bija tik ļoti zemi, ka praktiski jebkurš paraksts varēja iziet šo pārbaudi. Pārbaudes mašīna bija uzstādīta uz viszemāko pārbaudes līmeni. Pēc viena no ziņojumiem, lai pārbaudītu šo procesu, deviņi vēlētāji Klārkauntā nodeva savus biļetenus ar apzināti nekorektiem parakstiem. Astoņi no tiem tika pieņemti bez problēmām un pieskaitīti. Viņi teica, ka varēja pat parakstīties kā Santaklauss un viss tiktu pieņemts. Pagājušajā nedēļā Klārkauntas vēlēšanu komisija paziņoja, ka eksistēja tehniskas problēmas, ko viņi nevar izskaidrot.

Vēl Nevadā dažiem vēlētājiem tika piedāvāts piedalīties loterijā ar 250$ balvu, pie nosacījuma, ka viņi var pierādīt, ka piedalījās vēlēšanās. Tas notika “indiāņu” rezervācijās.

Viena no krāpšanas pazīmēm ir dramatiski zemais pa pastu atsūtīto biļetenu skaits, kuri tika atzīti par nederīgiem, jo īpaši izšķirošajos štatos. Parasti mēs redzējām citus ciparus un tas tika novērots vairāku balsošanas gadu laikā. Džordžijā tikai 0,2% balsu, tas ir mazāk kā 1% no biļeteniem, kuri tika nodoti pa pastu, tika atzīti par nederīgiem. Citiem vārdiem sakot, gandrīz neviens biļetens netika atzīts par nederīgu, viņi pieņēma visu. Nekas praktiski netika noraidīts. 2016.gada vēlēšanās par nederīgiem tika atzīti 6,4% biļetenu. Tātad jūs redzat, cik reizes zemāks cipars ir šogad. Padomājiet par to! Tagad gandrīz neviens biļetens netika noraidīts salīdzinājumā ar 6,4% pagājušajās vēlēšanās. Mēs konstatējām līdzīgas parādības gan Pensilvānijā, gan Nevadā, gan Mičiganā. Biļetenus neviens neatzīst par nederīgiem, jo īpaši “demokrātu” reģionos. Ir ļoti grūti izskaidrot šo parādību, ja nu vienīgi ar krāpniecību.

Pensilvānijā štata sekretārs un štata augstākā tiesa pēc būtības atcēla parakstu verifikāciju. Pie tam tas notika tikai dažas nedēļas pirms vēlēšanām, pārkāpjot štata likumdošanu. Tā nedrīkst darīt! Tāda veida likumus ir jāapstiprina štata likumdošanas orgānam. Tiesnesis nav tiesīgs to darīt. Štata vadība to nav tiesīga darīt! Vienīgais, kas to ir tiesīgs darīt, ir likumdošanas orgāns. Šādas rīcības iemesls ir skaidrs, viņi nepārbaudīja parakstus, jo zināja, ka tos nav aizpildījuši cilvēki, kuru vārdi ir uzdrukāti uz konvertiem. Tāpēc vienkārša balsu pārskaitīšana tikai legalizēs krāpniecību un vienīgais veids kā izdalīt godīgās balsis ir pārbaudīt visus konvertus, kuros bija biļeteni, tajos štatos, kur ir radušās šaubas. Un tad varēs konstatēt desmitiem tūkstošus viltotu parakstu. Un ir nepieciešama parakstu ekspertīze, lai visi legālie, likumīgie biļeteni tiktu atdalīti no nelikumīgajiem.

Šajās vēlēšanās tika veiktas kolosālas krāpniecības, kādas līdz šim vēl nav pieredzētas. Tajās bija vēlēšanu novērotāji, kuriem neļāva novērot. Tas ir tik nelikumīgi! Tajās daudzi biļeteni nāca no nezinkurienes, maz kurš zināja, no kurienes, bet tos pieskaitīja un tie nebija par mani. Un tas pārliecinošais pārsvars, ko es ieguvu vēlēšanu dienā, kurš man bija vēlēšanu vakarā (kad mani jau apsveica), nākamajā rītā vai dažas dienas vēlāk pazuda.

Milzīgs skaits biļetenu nāca vispār nezin no kurienes. Visa balsu skaitīšanas tehniskā bāze bija pilnīgi defektīva. Tā pēkšņi pārstāja darboties, tad atkal atsāka darbību, bet ar daudz lielāku reģistrēto balsu skaitu. Un bija vēl daudzas citas lietas, bet kopumā tā bija krāpšanās.

Šīs vēlēšanas tika viltotas un visi to zin. Es varu zaudēt vēlēšanās, bet lai tā ir godīga un taisnīga cīņa. Es negribu pieļaut, lai šīs vēlēšanas nozog amerikāņu tautai. Un tieši pret to mēs cīnāmies. Mums nav citas izvēles. Mums ir pietiekami daudz pierādījumu un tas mums ir skaidrs. Daudzi cilvēki masu saziņas līdzekļos un pat tiesu institūcijās atsakās pieņemt mūsu pierādījumus. Viņi zin, ka viss, ko mēs sakām, tā ir, viņi zin, kurš uzvarēja vēlēšanās, bet viņi atsakās atzīt, ka mums ir taisnība. Mūsu valstij ir nepieciešami tie, kuri spēj to atzīt.

Es esmu gatavs pieņemt jebkurus vēlēšanu rezultātus, bet lai tie ir godīgi un taisnīgi. Un es ceru, ka Džo Baidens domā tāpat kā es. Mums ir visi nepieciešamie pierādījumi. Desmitiem tūkstošu biļetenu pietiek, lai anulētu vēlēšanu rezultātus visos štatos, par ko mēs runājam. Jo tās taču ir cilvēces vēsturē visdižākās valsts vadītāja vēlēšanas! Un katram amerikānim ir jāsaprot, ka mums ir jāveic visu pa pastu nosūtīto biļetenu analīze, lai pārbaudītu visus konvertus, verificētu visus parakstus, un tikai tad, ja šie paraksti ir uz konverta, tad mēs varam būt pārliecināti, ka viss ir kārtībā. Tas ir absolūtais minimums, ko mēs varam prasīt.

Runa nav tikai par manu prezidenta kampaņu, lai gan visiem ir svarīgi, kurš būs jūsu nākamais prezidents. Mums ir jāatjauno uzticība Amerikas vēlēšanām. Mums ir jāatjauno uzticība mūsu demokrātijai un svētajām tiesībām, par kurām veselas paaudzes amerikāņu cīnījās un mira. Nekas nevar būt svarīgāks!

Vienīgie biļeteni, kurus drīkst pieskaitīt šajās vēlēšanās, ir tie, kuri nāk no mūsu valsts pilsoņiem, no attiecīgo štatu rezidentiem, tiem, kuri nobalsoja paredzētajā laikā un likumīgi. Pat vairāk, mēs nekad nedrīkstam pieļaut vēlēšanas, kurās nav skaidras un caurspīdīgas sistēmas, lai pārbaudītu pilsonību, piederību un identitāti katram cilvēkam, kurš nodod biļetenu, ļoti, ļoti vērtīgu biļetenu.

Daudzi ļoti gudri cilvēki apsveica mani ar to, ko mums izdevās panākt. Tika panākts lielākais nodokļu sloga samazinājums vēsturē, administratīvā sloga samazinājums. Mēs pārbūvējām mūsu armiju, mēs rūpējamies par veterāniem vairāk kā līdz šim. Mēs izveidojām kosmiskos spēkus un izdarījām vēl daudz ko citu. Bet tad viņi saka, visdižākais un visnozīmīgākais manas prezidentūras uzdevums, ir tieši tas, ko mēs darām pašreiz, nodrošināt godīgas un caurspīdīgas vēlēšanas mūsu tautai. Tas ir daudz svarīgāk par katru lietu, ko mēs runājām.

Ja mēs nelikvidēsim šo drausmīgo krāpšanos, kas bija 2020.gada vēlēšanās, tad mums vairs nebūs valsts.

Ar amerikāņu tautas atbalstu mēs atjaunosim uzticību mūsu vēlēšanu sistēmai un valdībai. Paldies jums. Lai Dievs jūs svētīj! Dievs svētīj Ameriku!

Donalds Tramps, Amerikas Savienoto Valstu prezidents
/04.12.2020/

Avoti:
https://www.youtube.com/watch?v=720O_yBLrTs
https://www.youtube.com/watch?v=rnokO1aLoYs

Informācijas aģentūra
/17.12.2020/

Šis ieraksts tika publicēts Aktualitātes, Prakse. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s